Kurier - 2000 + premie

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

Rejon podkarpcie
Czas pracy
pn-pt 8-16

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne !

Obowiązki:
- dostarczanie i podpisywanie umów z Klientami
- budowanie długoterminowych relacji z Klientem

Oczekujemy:
-nastawienia na cel
- dobrej komunikatywności
- wysokiej kultury osobistej
- determinacji oraz pozytywnego podejścia do pracy
- własnego samochodu na okres 1 miesiąca

Oferujemy:
- wysokie zarobki ( podstawa+premia)
- mozliwość rozwoju i awansu
- wsparcie ze strony przełożonych
-dobrą atmosferę w pracy
- stabilne zatrudnienie
-dodatkowo dofinansowanie do eksploatacji samochodu już w pierwszym miesiącu 500 zł

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV poprzez portal.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 17 72 21 202

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/kurier-2000-premie-CID4-IDkGCO4.html#7bc2d9f01a