DYSPOZYTOR

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Administracja biurowa

DYSPOZYTOR

Pełna treść ogłoszenia:

OBOWIĄZKI:
wprowadzanie i realizacja zleceń transportowych,
dbałość o terminowość i wysoką jakość świadczonych usług,
zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów,
kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności,
bieżący kontakt z klientami z całej Europy,
kontakt i nadzór pracy kierowców,
współpraca z oddziałami firmy.
OCZEKUJEMY:
dobrej znajomości języka angielskiego,
samodzielności i odpowiedzialności,
wysokich zdolności komunikacyjnych,
dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole,
dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym),
mile widziane doświadczenie zawodowe w branży TSL.
OFERUJEMY:
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
interesującą pracę zespołową w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Żródło: http://www.praca.pl/dyspozytor_1789136.html