Pomocnik kierowcy / Konwojent

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni osobę na stanowisko:

POMOC KIEROWCY / KONWOJENT

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Ciepłownicza 8

Opis stanowiska:
- bieżąca pomoc kierowcy w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych
- załadunek/ rozładunek towaru w wyznaczonych punktach
- praca w systemie jednozmianowm (od 5/6 rano)

Nasze oczekiwania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- mile widziane doświadczeni w branży FMCG (branża spożywcza),
- dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
- dla pracowników niepełnosprawnych oferujemy różne formy dofinansowań i pomocy
- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
- dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,
- zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez formularz kontaktowy lub tel. 783 946 424

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 783 946 424

Żródło: http://www.rzeszowiak.pl/grupa-kapitalowa-8222specjal8221lider-dystrybucji-artykulow-spozywczych-zatrudni-osobe-9523051