Pomoc kuchenna

Oferta pracy dodana przez: Kontakt Assunto, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

Oferta pracy dodana przez: Kontakt Assunto, w dniu: 2017-10-09

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta z branży gastronomicznej szuka pracowników na stanowisko:

Zadania:

·         Pomoc w pracach kuchennych, porządkowych

·         Pomoc w przygotowywaniu potraw i dań

Oczekiwania:

·         mile widziane doświadczenie zawodowe

·         aktualna książeczka sanepidowska

·         chęci do pracy

·         pracowitość, uczciwość, sumienność

Oferujemy:

·         wynagrodzenie stałe

·         prace na pełny  etat

·         prace w renomowanej restauracji

·         możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja:

Rzeszów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 794796344

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl