SPRZEDAWCA DZIAŁ MIĘSNY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:
profesjonalną obsługę klienta na dziale mięsnym
obsługę działu mięsnego
zamawianie i przyjmowanie dostaw
ekspozycję towarów zgodnie ze standardami firmy
Wymagania:
wykształcenia zawodowego lub średniego (mile widziane doświadczenie na dziale mięsnym)
miłej powierzchowności i dyspozycyjności
braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
mile widziana osoba z lekkim stopniem niepełnosprawności
Oferujemy:
wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/sprzedawca-dzial-miesny_1894834.html