PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w dniu: 2018-01-09

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia:
prawo jazdy kat. B
BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2
Inne wymagania:
[Inne] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO LUB W OBSŁUDZE KLIENTA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OTWARTOŚĆ NA ZMIANY, UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW HANDLOWYCH, ZDOLNOŚCI ORGANIZATORSKIE,
Zakres obowiązków:
KONTAKTY ZE STAŁYMI KLIENTAMI FIRMY, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, UTRZYMYWANIE RELACJI POSPRZEDAŻOWYCH Z KLIENTAMI CENTRUM,
UWAGA: FIRMA NASZA ZAJMUJE SIĘ KSZTAŁTOWANIEM DOBREGO WIZERUNKU PODKARPACKICH PRZEDSIĘBIORSTW, ORGANIZUJE PROGRAMY: PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY, PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA, SMACZNE BO PODKARPACKIE I SZEREG INNYCH INICJATYW O ZASIĘGU REGIONALNYM, KRAJOWYM I PONADNARODOWYM, REALIZUJE PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH, SZCZEGÓŁY NA STRONIE INTERNETOWEJ: WWW.CPB.RZE.PL

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: praca@rze.pl

Wyślij wiadomość

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?5cdbfe022cb8a40bccfe7928efe6c261

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty