Specjalista ds. obsługi klienta i rekrutacji

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres zadań:

  • Inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami na terenie woj. podkarpackiego
  • Analizowanie rynku i konkurencji w zakresie świadczony usług (Rekrutacja i Praca Tymczasowa)
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla Klientów (usługi Doradztwa Personalnego)
  • Współpraca z pracownikami Działu Rekrutacji, Działu Sprzedaży i Działu Administracji
  • Realizacja polityki firmy

Od Kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług z zakresu HR (Rekrutacja, Praca tymczasowa)
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Posiadania prawa jazdy kat. B
  • Dużej samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych

Nowemu Pracownikowi oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej (umowa o pracę)
  • Wyzwania umożliwiające ciągły rozwój
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • i oczywiście: umowę o pracę, pakiet medyczny, sportowy i niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obslugi-klienta-i-rekrutacji-rekruter-360-rzeszow,oferta,5713066