INSTALATOR I SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Umiejętności i uprawnienia:
OBSŁUGA KOMPUTERA
PRAWO JAZDY KAT. B
Pozostałe wymagania
Oferta pracy w ramach refundacji dla osoby do 30 ropku życia, zarejestrowana w PUP Rzeszów, z wyznaczonym II profilem pomocy. Podstawowa wiedza z zakresu sieci telekomunikacyjnych, umiejętnośc posługiwania się elektronarzędziami oraz wykonywania robót budowlanych
Zakres obowiązków:
- budowanie, montaż sieci telekomunikacyjnych
- zaciąganie kabla
- budowa przyłączy, prace ziemne
- przewierty
- montaż skrzynek, listew naściennych
- serwisowanie sieci, usuwanie usterek
- konfigurowanie i uruchamianie usługi dla klienta końcowego
- podpisywanie protokołów i umów z klientem związanych z wykonywaną pracą
- prowadzenie pojazdu służbowego
- analiza dokumentacji technicznej

Miejsce pracy: PROF. ADAMA KRZYŻANOWSKIEGO 28/24, 35-329 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 2 350 PLN brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: piotrdata@gmail.com

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?8afc902307d9867b0c6579609575b32e