Technolog

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Technolog

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:
nadzór nad produkcją wykonania narzędzi dla sektora przemysłu,
projektowanie narzędzi oraz oprzyrządowania pomocniczego,
tworzenie technologii wykonania narzędzi oraz dokumentacji technicznej,
programowanie frezarki CNC oraz wykonywanie pomiarów wykonanych elementów, praca w wąskich tolerancjach,
kontakt z klientami celem uzgodnienia szczegółów procesu wytwarzania,
zaopatrzenie placówki w narzędzia skrawające oraz materiał.
Wymagania:
wykształcenie zawodowe - mile widziane wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub materiałoznawstwa,
doświadczenie zawodowe min. 2-letnie w wykonywaniu pracy na podobnym stanowisku pracy,
zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze technologii procesu produkcji,
znajomość rysunku technicznego maszynowego,
dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny),
samodzielność, dobra organizacja pracy, chęć do samorozwoju.
Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych we współpracy z działem produkcji,
szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.goldenline.pl/praca/oferta/technolog-m-k_rzeszow,1087052