Manager ds. Szkoleń i Rozwoju

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

współtworzenie polityki rozwoju personalnego w Grupie Kapitałowej Specjał
pełnienie roli doradczej, w szczególności dla kadry kierowniczej względem najlepszych praktyk i rozwiązań w zakresie rozwoju kompetencji pracowników,
prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników oraz współpraca w firmami zewnętrznymi,
tworzenie programów szkoleniowych oraz materiałów pomocniczych dla uczestników szkoleń,
opracowywanie założeń i przeprowadzenie procesu oceny pracowników oraz analizę wyników ocen pracowniczych wraz z opracowaniem rekomendacji rozwojowych,
opracowywanie i wdrożenie procesu badania potrzeb szkoleniowych wraz z analizą wyników i opracowywaniem rekomendacji dalszych działań,
opracowywanie ścieżek karier pracowników i wsparcie jednostek merytorycznych w zarządzaniu tym procesem.
Od Kandydatów oczekujemy:

4 lata doświadczenia w obszarze HR, w tym minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu i prowadzeniu programów rozwojowych z kompetencji miękkich,
mile widziane kwalifikacje trenerskie,
umiejętności kreowania i rekomendowania rozwiązań HR wspierających strategię organizacji oraz ich prezentacji,
ugruntowanych predyspozycji Managerskich,
wysoko rozwiniętej skrupulatności i dokładności,
elastyczności i umiejętności dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia,
wysokiej kultury osobistej, ambicji i determinacja w osiąganiu celów,
zaangażowania w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu przez Zespół,
wykazywania pozytywnej i optymistycznej postawy, czerpania energii z pracy i sukcesów.
W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy:

zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
ambitne i samodzielne projekty z obszaru szkoleń i rozwoju pracowników,
dostęp do firmowej biblioteki szkoleń e-lernigowych,
stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
możliwość skorzystania z karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów ul. Ciepłownicza 8

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/manager-ds-szkolen-i-rozwoju-rzeszow,oferta,5738109