MAGAZYNIER

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

MAGAZYNIER

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole, znajomość komputera
Zakres obowiązków:
Fizyczne przyjęcie i wydanie towaru.
Weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami.
Wystawianie dokumentów handlowych.
Kompletowanie zamówień magazynowych.
Pakowanie i zabezpieczenie towaru na czas transportu.
Wystawianie listów przewozowych.
Zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu.
Dbanie o powierzony towar i mienie firmy.
Okresowa inwentaryzacja magazynu.

Miejsce pracy: TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO 25c, 35-105 Rzeszów

Wynagrodzenie: 2 198 - 2 473 PLN brutto

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Email: rekrutacja@cmspolska.com

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?cb5e5f4f0493de1891d1cd3a3096e976