Specjalista ds. Płac - Kadr

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Administracja biurowa

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:
bieżąca obsługa płacowa lub kadrowa pracowników Grupy Kapitałowej (w ramach Centrum Usług Wspólnych HR),
samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,
nadzorowanie poprawności rozliczeń związanych z czasem pracy,
prowadzenie procesów administracji personalno- kadrowej.
Wymagania:
bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych lub kadrowych
znajomość dotycząca zagadnień związanych z rozliczaniem czasu pracy
doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz znajomość obsługi programu TETA HR będą dodatkowymi atutami.
Oferujemy:
pracę w dynamicznym zespole u jednego z największych Pracodawców w woj. podkarpackim,
rozwój zawodowy poprzez współudział w obsłudze 6 spółek w Grupie Kapitałowej, zorganizowanej w ramach Centrum Usług Wspólnych HR,
bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie w procesie wdrożenia do nowej organizacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-plac-kadr-rzeszow,oferta,5729108