Kierownik Salonu Play

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:
Realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Play
Planowanie i organizowanie pracy
Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
Coaching i motywowanie podległego zespołu
Nadzór nad powierzonym mieniem
Powinieneś spełniać kilka wymogów:
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
Nastawienie na cel
Umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
Wykształcenie co najmniej średnie
Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
Co oferujemy:
Umowę o pracę i stabilną pracę na dłużej
Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (podstawa + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
Liczne konkursy sprzedażowe
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
Imprezy integracyjne
Kartę Multisport
Doskonałą atmosferę w firmie
Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku- PLAY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/kierownik-salonu-play_1858971.html