Kierownik Sklepu

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Oferujemy:
dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stałe wynagrodzenie  + premie absencyjną oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,
szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy,
wsparcie w obowiązkach przez Kierownika Regionu,
rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,
ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.
Obowiązki na stanowisku:
organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,
zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,
budowanie wizerunku firmy,
zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,
dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,
praca na sali sprzedaży.
Nasze oczekiwania:
doświadczenia w branży spożywczej na stanowisku kierowniczym - warunek konieczny,
wykształcenia minimum średniego,
zdolności przewodzenia grupą ludzi,
nastawienie na osiąganie wyników,
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-sklepu-rzeszow,oferta,5706983