Doradca Klienta

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

realizacja planów sprzedaży i postawionych zadań
prezentacja ofert handlowych
bieżące kontakty z klientami
budowanie długofalowych relacji z klientami
współpraca z podmiotami zewnętrznymi
Wymagania:

wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem
dobra organizacja pracy i komunikatywność
dyspozycyjność, samodzielność, entuzjazm
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja)
szkolenia branżowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/doradca-klienta-rzeszow,oferta,5717118