Przedstawiciel handlowy / Koordynator sprzedaży

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Pracownik do działu handlowego ! Praca od zaraz!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik działu handlowego - handlowiec

Wymagania:
• umiejętność budowania relacji z klientem,
• znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
• dyspozycyjności, zaangażowania, kreatywnego podejścia do klienta i dobrej organizacji pracy,
.• doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje
• pracę w młodym zgranym zespole
• pracę w branży, w której kryzys nie zagraża
• jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego
• szkolenia wewnętrzne
• materiały marketingowe
• możliwość tworzenia własnej grupy sprzedażowej
• elastyczną i przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę o pracę ( po okresie próbnym )

Obowiązki
• aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
• raportowanie wyników sprzedaży i stanu prac z Klientem,
• realizacja założonych celów sprzedażowych

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: 2 500 - 6 000 zł/mies.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 785 443 492

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy-koordynator-sprzedazy-CID4-IDqgY87.html