Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Główne zadania:
kompleksowa obsługa klienta (w tym m.in.: wprowadzanie zamówień od klientów do systemu, potwierdzanie i bieżące informowanie klientów o realizacji zamówień, wystawianie zleceń transportowych i dokumentacji wysyłkowej, sporządzanie wymaganych raportów);
wystawianie faktur VAT;
obsługa korespondencji;
kontrola płatności;
Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
wykształcenie wyższe;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom B1;
dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
dobra organizacja pracy własnej i samodzielność, dokładność oraz komunikatywność;
Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
zatrudnienie – umowa o pracę;
ciekawą i odpowiedzialną pracę;
telefon komórkowy;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obslugi-klienta-rzeszow,oferta,5670120