Dyrektor Zarządzający

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

zarządzanie podległym zakładem produkcyjnym – produkcja, technologia oraz łańcuch dostaw,
optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych. Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez zakład,
planowanie, organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie działalności podległych komórek organizacyjnych w celu osiągania wyznaczonych zadań,
zarządzanie budżetem oraz proponowanie rozwiązań zapewniających dotrzymywanie celów budżetowych,
generowanie potrzeb rozwojowych i wdrożeniowych dla aktualnych produktów,
inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych oraz inspirowanie nowych form, metod i kierunków działania podległego zakładu, mających na celu usprawnianie działalności podległego obszaru, ulepszenia organizacji i metod pracy, obniżania kosztów działalności, podnoszenia jakości wyrobów i wydajności produkcji,
nadzór nad efektywnym wykorzystaniem istniejących narzędzi pracy przez podległych pracowników,
zarządzanie podległymi pracownikami w sposób efektywnie wykorzystujący ich potencjał i kompetencje.
Wymagania:

minimum 5 lat doświadczenia na podobnym szczeblu zarządzania, obejmującym tożsamy zakres obowiązków w firmie produkcyjnej - produkcja nieseryjna (produkcja maszyn, konstrukcje stalowe itp.),
wykształcenie wyższe – optymalnie techniczne,
doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów prowadzonej działalności,
wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
bardzo dobra znajomość MS Office,
bardzo dobra znajomosć j. angielskiego.
Nasz Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie w cenionej na rynku Spółce,
niezbędne narzędzia pracy,
interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe w środowisku międzynarodowym.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/dyrektor-zarzadzajacy/rzeszow/14256683