Konserwator Maszyn i Urządzeń

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

ZAKRES ZADAŃ

bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych
oraz płynów chłodzących w układach maszyn i urządzeń
kontrola szczelności układów smarowania i chłodzenia
wymiany olejów przemysłowych w zbiornikach
maszyn i urządzeń
dystrybucja środków smarnych na terenie zakładu
wykonywanie prostych prac konserwacyjnych
oraz porządkowych
NASZE OCZEKIWANIA

wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne)
mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
umiejętność obsługi urządzeń technicznych
dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
przy wykonywaniu powierzonych zadań
uprawnienia do prowadzenia wózków
widłowych
mile widziane prawo jazdy kategorii „B”
OFERUJEMY
stabilne warunki zatrudnienia w ramach
umowy o pracę
na pełny etat w systemie dwuzmianowym
(pon.- pt.)
narzędzia niezbędne do wykonywania
powierzonych obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/konserwator-maszyn-i-urzadzen-rzeszow,oferta,5669566