Pomocnik/ sortowanie towaru

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

Do Twoich obowiązków będzie należała praca w zależności od zapotrzebowania na stanowisku komisjonera lub przy obsłudze maszyny myjącej:

• Wykładanie na taśmę lub odbieranie plastikowych skrzynek, kontrola czystości, a także układanie ich na palety,
• Sprawdzanie stanu technicznego pojemników,
• Praca w tempie przy maszynie, którą obsługuje od 4 do 8 osób,
• Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki według podanego klucza,
• Rozładunek i załadunek towarów,
• Dbanie o porządek na magazynie.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

• Masz doświadczenie w pracy fizycznej na podobnym stanowisku,
• Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy,
• Znasz język niemiecki – będzie to dodatkowym atutem, ale nie jest to wymóg konieczny,
• Jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania
• Chcesz wyjechać sam/a lub ze znajomym,
• Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:
• Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę,
• Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
• Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy przepracowany dzień, a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi
• Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 503 934 105

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/pomocnik-sortowanie-towaru-niemcy-bez-jezyka-niemieckiego-CID4-IDqkFVN.html