ślusarz

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

ślusarz

Pełna treść ogłoszenia:

oferujemy

- pracę z nami za pośrednictwem największej agencji pracy w Niemczech: Randstad Niemcy
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- wsparcie w relokacji i w formalnościach na miejscu
- cenne doświadczenie w najbardziej renomowanych niemieckich firmach

zadania

- montaż/demontaż: nasadek łożyskowych, cylindrów, głowic
- okrawanie cylindów
- szlifowanie krawędzi i wad
- oczyszczanie elementów mocujących
- obsługa elektronarzędzi
oczekujemy
- wykształcenia technicznego
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. rok
- uprawnień na żurawia/dźwig
- komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- dyspozycyjności do wyjazdu za granicę
- umiejętności pracy w grupie

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://ofertapracy.monsterpolska.pl/ślusarz-praca-rzeszów-podkarpackie-190666504.aspx