HYDRAULIK

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Budowa / Remonty

HYDRAULIK

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od różnych pracodawców.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/hydraulik-sprawdzone-oferty-niemcy/rzeszow/14250760