KIEROWNIK PROJEKTU (MARKETING)

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Marketing

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
Udział w kreowaniu polityki cenowej, tworzenie założeń biznesowych,
Dbanie o rentowność oferowanego produktu,
Tworzenie planów marketingowych/inicjowanie działań promocyjnych związanych z rozwojem produktu,
Prowadzenie działań związanych z budżetowaniem i kontrolą finansową na każdym etapie projektu,
Kreowane strategii marketingowej produktów obecnych,
Udział w tworzeniu strategii produktowej, nowych produktów i ofert,
Aktywne szukanie pomysłów na nowe produkty,
Nadzorowanie cyklu życia wskazanej grupy produktów,
Analiza rynku w zakresie trendów, dostępnych produktów,
Analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji,
Analiza danych rynkowych, działań konkurencji,
Obserwowanie tendencji na rynku i monitorowanie działań konkurencji,
Przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych, udział w wydarzeniach branżowych,
Ścisła współpraca z zespołem oraz partnerami zewnętrznymi.
Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia przy wprowadzaniu produktów i koordynowaniu projektów z zakresu marketingu,
Umiejętność organizowania sprawnej komunikacji pomiędzy osobami z różnych działów (programiści, graficy, obsługa klienta, produkty),
Znajomość narzędzi analitycznych i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
Umiejętność definiowania zadań, przydziału i weryfikacji ich wykonania,
Umiejętność zarządzania harmonogramem, dostawcami usług, ryzykiem i jakością,
Doskonała organizacja pracy,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami,
Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie,
Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/kierownik-projektu-marketing_1855474.html