ANALITYK INTERNETOWY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
Realizowanie kampanii sprzedażowych i leadowych w Internecie z wykorzystaniem marketing automation;
Segmentacja oraz analiza zachowań użytkowników stron internetowych;
Prowadzenie działań na rzecz poprawy pozycjonowania stron internetowych;
Współpraca z kierownikami odpowiedzialnymi za rozwój produktu, marketing oraz sprzedaż;
Codzienne prowadzenie analityki, w tym przygotowywanie danych i raportów, będących wsparciem w decyzjach biznesowych dotyczących zwiększania ruchu na stronach internetowych;
Wdrażanie nowych funkcjonalności stron internetowych i wykorzystywanych narzędzi analitycznych.
Wymagania:
Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi analitycznych, takich jak: Google Analytics, Google Tag Manager, HubSpot;
Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie prowadzenia analiz ze znajomością Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym;
Umiejętności analityczne i statystyczne (umiejętności techniczne mile widziane);
Doświadczenie w prowadzeniu kampanii internetowych SEO / PPC;
Profesjonalizm i samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w grupie.

Dodatkowe atuty:
Wiedza o trendach i skutecznych technikach marketingu internetowego;
Doświadczenie w przygotowywaniu procesów zasilania hurtowni danych;
Doświadczenia w prowadzeniu kampanii content marketingowych;
Doświadczenia w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych;
Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; *Udział w ciekawych projektach oraz możliwość rozwoju doświadczenia przy projektach e-commerce;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy); Komfortowe warunki pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/analityk-internetowy_1855473.html