Kierownik Działu Sprzedaży

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków na stanowisku Kierownik Działu Sprzedaży:

  • kierowanie podległym zespołem.
  • tworzenie i realizacja strategii sprzedażowych

Godziny pracy: 6:45 do 14:45 Spółdzielnia Pracy CHEMA-ELEKTROMET

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - bardzo dobra,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów handlowych,
  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność.
  • minimum 5-cio letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • minimum 5-cio letnie doświadczenie w sprzedaży (dobrze widziana sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych).
  • dobra znajomość programów pakietu MS OFFICE (ze szczególnym uwzględnieniem MS EXCELL).
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów ul. Przemysłowa 9,

Wynagrodzenie: wynagrodzenie brutto - od 4 455,00 zł. miesięcznie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-dzialu-sprzedazy-rzeszow,oferta,5673515