PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, techniczne
Umiejętności i uprawnienia:
PRAWO JAZDY KAT. B
Pozostałe wymagania
doświadczenie 2 letnie w pracy z klientem Mile widziana znajomośc branży roliczej od strony teoretycznej i praktycznej Samodzielność, szybkie przyswajanie nowych zagadnień
Zakres obowiązków:
- budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi klientami firmy
- pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
- utrzymywanie oraz rzwój długofalowych relacji z klientami firmy
- profesjonalną obsługę klientów na terenie swojego działania
- przygotowywanie ofert handlowych
- realizację założonych planów handlowych
- ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN 2000 netto + premia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: pawel.michalek@caseih.com.pl

Żródło: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?43b11fd9201aa935f00755d50cb3a619